ANIA PATACZ

INSTRUKTORKA POLE DANCE:

Certyfikowany instruktor Pole Dance,Aerial Hoop,Aerial Silks oraz trener personalny. Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Pedagogika Opiekuńczo-Resocjalizacyjna. Od kilku lat prowadzi zajęcia z akrobatyki powietrznej w kilku szkołach. Obecnie na sali treningowej spędza 18 godzin tygodniowo i nie wyobraża sobie już życia bez tej aktywności fizycznej. W dzieciństwie uczęszczała na taniec towarzyski, później zainteresowała się zumbą, treningiem siłowym oraz bieganiem.
Ania swoją naukę Pole Dance zaczęła w naszej szkole. Już na początku swojej fascynacji drążkiem wiedziała, że właśnie takiej pasji szukała. Regularnie uczestniczy w różnego rodzaju warsztatach, m.in. ze Slavą Ruza, Kasią Kwaśniewicz, Patrykiem Rybarskim, Iwoną Drzymałą, Olgą Trifonovą, Kamą Nienałtowską, Natalią Fastyn, Klaudią Nowak, Damianem Kutrybem, Patrycją Tazbir, Kają Waseńczuk, Kasią Bigos i innymi, aby ciągle się rozwijać i doskonalić.
W wolnych chwilach uwielbia się rozciągać, czytać książki, chodzić do kina, na koncerty, jeździć na rolkach i rowerze, biegać, ćwiczyć na siłowni oraz podróżować. Największą radość na zajęciach sprawiają jej osiągnięcia kursantek oraz ich zadowolenie z siebie.