Zumba Fitness

CZYM JEST ZUMBA?

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.

W ostatnich latach Zumba osiągnęła ogromny sukces na całym świecie, wciągnęła tysiące ludzi. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o kondycję oraz przede wszystkim poprawia nasze samopoczucie.

Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają porywającą do zabawy atmosferę. Zumba to niezwykle dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha i wiele innych.

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONA?

Zumba jest przeznaczona dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć, umiejętności lub doświadczenie w tańcu, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

JAKIE EFEKTY DAJE ZUMBA?

Elementy treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powodują spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrniają i rzeźbią wszystkie partie mięśni. Zumba przeobraża trening fitness we wspaniałą zabawę. Nie myśli się przy niej o wysiłku, choć wysiłek jest nie mały. Nie nudzimy się przy tym, ale bawimy się znakomicie:)

DLACZEGO WŁAŚNIE ZUMBA?

Zastanawiasz się jak aktywnie spędzić swój wolny czas? Zumba fitness – oto odpowiedź na Twoje pytanie. Spróbuj swoich sił w tym tańcu już teraz, a nie pożałujesz.

Poznasz ciekawych ludzi, wysmuklisz swoją sylwetkę i oderwiesz się od codziennych problemów.

Jeżeli nie lubisz ćwiczyć na siłowni, chodzić na aerobik czy basen, a świetnie czujesz się na dyskotece, to istnieje sposób odchudzania właśnie dla ciebie!
Taniec może zdziałać cuda dla twojej figury! Dodatkową zaletą jest to, że tańczyć może każdy, trzeba tylko chęci…
Zumba Fitness to rewelacyjny sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym.

JAKI STRÓJ ?

Wygodny, zazwyczaj legginsy, dresy, koszulka, wygodne buty i coś do picia.

Zajęcia prowadzi instruktorka KASIA i IRINA.

Zapisy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- 792-001-003 (czynne od 15.00 do 20.00)

- biuro SNAKE DANCE, Al.NMP 21, w podwórku, 2 piętro, wejście obok kawiarenki DANCE COFFEE.

Oto klip pokazowy z Gali Zakończenia Roku 2017:

 ZAPRASZAMY SERDECZNIE !