House Dance

HOUSE powstał w klubach amerykańskich na początku lat 80, w których muzyka elektroniczna porywała wszystkich, bez względu na pochodzenie, rasę, wiarę czy kulturę. House Dance jest nieograniczony, nie skupia się na agresji, nie narzuca sztywnej formy. Jest zmienny w zależności od charakteru muzyki czy osobowości tancerzy. Mimo to część kroków housowych została nazwana i funkcjonuje w środowisku jako „foundations” - podstawy. House jako gatunek muzyczny pojawił się w następstwie królującego w latach '70 disco. Za ojca chrzestnego muzyki house uznaje się DJ'a Frankie Knuckles, który w klubie Ware House zaczą zapętlać i miksować ulubione fragmenty utworów disco. House bazuje właśnie na pętli muzycznej (loop) jednak ma wiele odmian, co pozwala na całkowicie indywidualną interpretację tego stylu pod względem rytmu, zabawy przestrzenią i nawiązanie kontaktu z innymi tancerzami.
Pamiętajmy, że house powstał w klubach i tam należy. Przeniesienie tego stylu do studia pozwala na zapoznanie się z historią i podstawami aby swobodnie czuć się przy elektronicznych dźwiękach imprez klubowych.

Prowadzi instruktor - Szymon Spychalski.

Zajęcia zgodnie z PLANEM ZAJĘĆ.

Zapisy: 792-001-003, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , biuro , Al.NMP 21, w podwórku, II piętro.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!