MICHAEL JACKSON STYLE

Styl MICHAELA JACKSONA znany jest nie tylko świetnie Jego fanom lecz większości ludzi, którzy interesują się tańcem, muzyką itd. Jego charakterystyczne kroki takie jak MOONWALK, OBROTY itp. zapewne były próbowane przez każdego fana Michaela Jacksona. Ten styl jest skierowany dla osób, które chciałyby naśladować i nauczyć się tańczyć ruchy Króla Muzyki POP.  

Czego uczymy się na zajęciach?

Rozgrzewka, kroki, wybijanie rytmu ciałem do muzyki Króla Popu, poznawanie oraz nauka od podstaw słynnych kroków Michaela Jacksona to część etapu początkującego na naszych zajęciach. Po poznaniu kilku elementów można będzie już improwizować ten taniec do ulubionych utworów. Na lekcjach oprócz pojedynczych kroków takich jak na przykład Moonwalk, Spin, Tip Toe, Indie Walk, Tap dance, Kick legs, będzie można się uczyć również kawałków choreografii ze słynnych klipów tj.: Smooth Criminal, Billie Jean czy też Thriller.

Skąd się wziął styl Michaela?

Styl ten opiera się na różnych stylach tańca, nawet Popping, Locking, słynny krok MOONWALK został podpatrzony u najmłodszych tancerzy, zmodyfikowane i udoskonalone przez MJ. 

Następnie kroki te stały się jego charakterystycznymi ruchami, które zna cały świat.

Będziemy uczyć się słynnych choreografii Michaela Jacksona: Smooth Criminal,Biilie Jean, Thriller itd.Nauczymy się słynnych unikatowych kroków Michaela jak:Moonwalk,Spin,TipToe,Indie Walk,Tap dance,Kick legs,i innych.

Zapraszamy serdecznie. Więcej info: 792-001-003 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.