Nowe nabory w Snake Dance na rok 2018 / 2019 !
Zapraszamy serdecznie na zajęcia do naszej SZKOŁY TAŃCA !
Mamy nabory na nowy rok taneczny 2018/2019 !
BREAK DANCE:
6-8 lat: Poniedziałek 16.00-17.00, sala nr 3 – instruktor ARKADIUSZ SKUZA
Wtorek: 16.00-17.00, sala nr 3 - instruktor ARKADIUSZ SKUZA
9-12 lat: Czwartek 18.45-19.45, sala nr 2 - instruktor ARKADIUSZ SKUZA
HIP HOP:
6-8 lat: Poniedziałek 17.10, sala nr 2 – instruktor KAMIL MASTALERZ
9-12 lat: Piątkek 17.20, sala nr 4 – istruktor SZYMON SPYCHALSKI
+13 lat: Wtorek 16.00, sala nr 2 – istruktor SZYMON SPYCHALSKI
HOUSE DANCE:
+13 lat: Wtorek 20.00, sala nr 3 – istruktor SZYMON SPYCHALSKI
POPPING:
+10 lat: Piątek 16.20, sala nr 3 – instruktor ARKADIUSZ SKUZA
RYTMIKA:
3,4 lata: Sobota 10.00, sala nr 3 – instruktorka ANNA POŻARLIK
AKRO DANCE:
4-6 lat: Środa 17.35, sala nr 3 – instruktor ARKADIUSZ SKUZA
MAMA I JA:
3-5 lat: Poniedziałek 15.45, sala nr 1 – instruktorka YANELYS SALAZAR
ZUMBA KIDS:
5-8 lat: Poniedziałek 18.10, sala nr 1 – instruktorka YANELYS SALAZAR
LATINO KIDS:
8-12 lat: Środa 18.10, sala nr 2 - instruktorka YANELYS SALAZAR
CHEERLEADER SHOW:
8-12 lat: Wtorek 17.20, sala nr 2 - instruktorka YANELYS SALAZAR
GIMASTYKA ARTYSTYCZNA:
8-12 lat: Wtorek 16.00, sala nr 4 - instruktorka YANELYS SALAZAR
GIMNASTYKA AKROBATYCZNA:
5-8 lat: Czwartek 17.50, sala nr 1 - instruktorka YANELYS SALAZAR
Piątek 16.30, sala nr 1 – instruktorka REGINA PIERSIAK
9-12 lat: Piątek 17.40, sala nr 1 - instruktorka REGINA PIERSIAK
AKROBATYKA NA KOŁACH:
9-12 lat: Piątek 18.50, sala nr 1 - instruktorka REGINA PIERSIAK
POLE DANCE KIDS:
6-8 lat: Piątek 16.30, sala nr 2 – instruktorka ANNA PŁUSA
9-12 lat: Piątek 17.35, sala nr 2 – instruktorka ANNA PŁUSA
POLE DANCE:
Wtorek 16.00, sala nr 1 – instruktorka AGNIESZKA MIŚ
Piątek 18.40, sala nr 1 - instruktorka ANNA PŁUSA
Sobota 10.00, sala nr 1 – instruktorka MARTA LANGHAMMER
AERIAL HOOP:
Wtorek 19.15, sala nr 1 – instruktorka AGNIESZKA MIŚ
DANCEHALL:
+13 lat: Środa 17.10, sala nr 1 – instruktorka CLAUDIA KOWALCZYK
TWERK:
+13 lat: Środa 20.05, sala nr 3 - instruktorka CLAUDIA KOWALCZYK
JAZZ:
Poniedziałek 18.00, sala nr 3 – istruktorka MARTA GIERCZAK
ZUMBA FIT:
Środa 19.20, sala nr 2 - instruktorka YANELYS SALAZAR
LATINO DANCE:
Piątek 18.35-19.35, sala nr 3 – instruktorka YANELYS SALAZAR
MICHAEL JACKSON STYLE:
Czwartek 18.50, sala nr 3 – instruktorka SYLWIA CELLER
FLOW YOGA:
Poniedziałek 20.00-21.10, sala nr 4 – instruktorka AGNIESZKA MAJER
Środa 20.20-21.30,sala nr 4 - instruktorka AGNIESZKA MAJER
HATHA YOGA:
Czwartek 19.00-20.10, sala nr – instruk:torka JOANNA KOKOSZKA
SALSA:
Wtorek 20.15-21.15, sala nr 4 – istruktor MARCIN JANIK
BACHATA:
Poniedziałek 20.15-21.15, sala nr 1 – instruktorka MARCIN JANIK
TANIEC TOWARZYSKI:
Wtorek 18.30-19.30, sala nr 2 - instruktor MATESZ LECHOWSKI
TANIEC UŻYTKOWY:
WTOREK 19.40-20.40, sala nr 2 – instruktor MATEUSZ LECHOWSKI
Zapisy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / 792-001-003, biuro CNT SNAKE DANCE, Al. NMP 21, w podwórku,II piętro (wejście jak do Solarium LENA)